Minőségbiztosítási mérnök- Budapest, Országos

Teljes munkaidős
Kunszentmárton, Országos
Feltöltés óta eltelt idő: 5 hónap

Minőségbiztosítási mérnök pozícióba várjuk jelentkezését Budapest.
Cégünk 2008 óta nyújt professzionális megoldást a megbízó nagyvállalatoknak minőségbiztosítási területen.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Minőségügyi folyamatok ellenőrzése és fejlesztése a fejlesztési és beszállítói környezetben.
  • Hibajavítás és minőségfejlesztési javaslatok kidolgozása.
  • Beszállítói auditok végrehajtása és minőségi kapcsolattartás.
  • Adatok elemzése és riportok készítése a minőségellenőrzési folyamatokról.
  • SQA és Beszállítói minőségellenőrzési tervek kidolgozása és végrehajtása.

Az álláshoz tartozó elvárásaink:

  • Mérnöki diploma (preferáltan műszaki vagy minőségbiztosítási területen).
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat Minőségbiztosítás területén.
  • Kiváló ismeretek a minőségellenőrzési módszerekben.
  • SQA és Beszállítói Minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat előny.
  • Analitikus gondolkodás és problémamegoldó készség.

A meghirdetett Minőségbiztosítási mérnöki pozíción kívül az ország több pontján is hirdetünk egyéb mérnöki pozíciót. Egyeztessen kollégánkkal a részletekről!
Ha érdekli az állás és szeretne többet megtudni, küldje el jelentkezését az allas@visverum.hu email címre vagy hívja a +36 20/275-7550-es telefonszámot!

Jelentkezzen most!

A valid email address is required.

Tisztelt Pályázó! Amennyiben a megadott munkakör betöltéséhez a kiválasztási folyamat során személyes meghallgatásra is sor kerül, fel fogjuk venni Önnel a kapcsolatot a jelentkezésében megadott elérhetőségeinek valamelyikén. Ellenkező esetben az adatvédelmi törvény szerint jelentkezését adatbázisunkban 3 évig megőrizzük, de kérésére bármikor töröljük! Köszönjük, hogy jelentkezésével hozzájárul pályázatunk sikeréhez! Üdvözlettel: Vis Verum Kft.