Szerszámmérnök – országos

Teljes munkaidős
Mosonszolnok, Országos
Feltöltés óta eltelt idő: 4 hónap

Cégünk 2008 óta nyújt professzionális megoldást a megbízó nagyvállalatoknak minőségellenőrzési területen.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Részvétel a új termékek bevezetésében,
  • Szerszámtervezési osztály támogatása,
  • Módosítások koordinálása
  • Szerszámpróbákkal kapcsolatos kimutatások, státuszjelentések készítése
  • Kapcsolattartás szerszámgyártókkal, szerszámtervezőkkel

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gépészmérnök előny)
  • Min. 3-5 éves szakmai tapasztalat fröccsöntő szerszámokkal, szerszám projektek bevezetésével
  • Angol nyelvismeret szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önállóság, proaktivitás, határozott fellépés
  • Utazási hajlandóság
  • 3D tervezői szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

A meghirdetett Szerszámmérnöki pozíción kívül az ország több pontján is van lehetőség egyéb mérnöki pozícióra. Egyeztessen kollégánkkal a részletekről!
Ha érdekli az állás és szeretne többet megtudni, küldje el jelentkezését az allas@visverum.hu email címre vagy hívja a +36 20/275-7550-es telefonszámot!

Jelentkezzen most!

A valid email address is required.

Tisztelt Pályázó! Amennyiben a megadott munkakör betöltéséhez a kiválasztási folyamat során személyes meghallgatásra is sor kerül, fel fogjuk venni Önnel a kapcsolatot a jelentkezésében megadott elérhetőségeinek valamelyikén. Ellenkező esetben az adatvédelmi törvény szerint jelentkezését adatbázisunkban 3 évig megőrizzük, de kérésére bármikor töröljük! Köszönjük, hogy jelentkezésével hozzájárul pályázatunk sikeréhez! Üdvözlettel: Vis Verum Kft.