Supplier Development Engineer, Győr-Moson-Sopron megye

Teljes munkaidős
Győr-Moson-Sopron megye
2 hét

Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk beszállítói fejlesztő mérnököt, Supplier Development Engineer pozícióba. A munkavégzés helye Győr-Moson-Sopron megye.

Elvárásaink:

  • Mérnöki diploma
  • Minimum 3-5 év autóipari Quality Management tapasztalat
  • APQP és PPAP folyamatok ismerete
  • VDA 6.3 auditori igazolvány előnyt jelen
  • Gyártási protokoll ismerete
  • Angol nyelvtudás (napi szintű kommunikáció e-mailen és szóban)

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a termeléssel, vevői minőségbiztosítással és a beszállítóval minőségügyi kérdések kapcsán
  • A beszállítói minőségügyi mérnökök támogatása
  • Beszállító általi javítások és azzal kapcsolatos intézkedések ellenőrzése
  • Részvétel a beszállító kiválasztási folyamatban
  • Beszállítói megbeszélések vezetése
  • Beszállítói fejlesztések és javító tevékenységének koordinálása
  • Beszállítói első mintázások felülvizsgálata és kiértékelése
  • Elő széria csapat támogatása és beszállítói APQP folyamatának felügyelete
  • A beszállítói mintázások felülvizsgálata és jóváhagyása a minőségügyi változásokat figyelembe véve
  • Részvétel a vevői auditokon
  • Belső folyamatok fejlesztése
  • Munkakörhöz kapcsolódó utazások vállalása

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő javadalmazási csomag
  • Igény esetén szállás biztosítása
  • Utazási költség támogatása
  • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség
  • Komplex, kihívást jelentő feladatkör
  • Kellemes munkahelyi környezet

Jelentkezzen most!

A valid email address is required.

Tisztelt Pályázó! Amennyiben a megadott munkakör betöltéséhez a kiválasztási folyamat során személyes meghallgatásra is sor kerül, fel fogjuk venni Önnel a kapcsolatot a jelentkezésében megadott elérhetőségeinek valamelyikén. Ellenkező esetben az adatvédelmi törvény szerint jelentkezését adatbázisunkban 3 évig megőrizzük, de kérésére bármikor töröljük! Köszönjük, hogy jelentkezésével hozzájárul pályázatunk sikeréhez! Üdvözlettel: Vis Verum Kft.