Operátor/Minőségellenőr Kecskemét

Teljes munkaidős
Kecskemét
2 hét

Operátor és minőségellenőr pozíciókba várjuk jelentkezését Kecskemétre. Cégünk 2008 óta nyújt professzionális megoldást a megbízó nagyvállalatoknak minőségellenőrzési területen.

Amit elvárunk:

  • minimum általános iskolai végzettség,
  • pontosság, precizitás,
  • megbízhatóság, környezetére és munkájára való igényesség,
  • utazási hajlandóság,
  • rugalmasság, önállóság,
  • végellenőr gyakorlat
  • jogosítvány, vezetési gyakorlat (saját gépkocsi előny)

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • kiemelkedő bérezés,
  • korrekt munkakörülmények,
  • munkaruha,
  • azonnali kezdés.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT

  • operátor/minőségellenőr munkakörben szerzett autóipari tapasztalat.

Munkavégzésre az ország több pontján is van lehetőség. Egyeztessen kollégánkkal, hogy Önnek melyik az ideális!
Ha érdekli az állás és szeretne többet megtudni jelentkezzen
az alábbi űrlap segítségével vagy hívja a +36 20/259-1682-es telefonszámot!

Jelentkezzen most!

A valid email address is required.

Tisztelt Pályázó! Amennyiben a megadott munkakör betöltéséhez a kiválasztási folyamat során személyes meghallgatásra is sor kerül, fel fogjuk venni Önnel a kapcsolatot a jelentkezésében megadott elérhetőségeinek valamelyikén. Ellenkező esetben az adatvédelmi törvény szerint jelentkezését adatbázisunkban 3 évig megőrizzük, de kérésére bármikor töröljük! Köszönjük, hogy jelentkezésével hozzájárul pályázatunk sikeréhez! Üdvözlettel: Vis Verum Kft.