HR munkatárs/toborzó – Budapest

Teljes munkaidős
Budapest
4 hét

Feladatok:

  • A kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Belső és külső adatbázisok szűrése, bizonyos esetekben fejvadászat
  • A jelöltek interjúztatása, pályáztatása a partnerekhez, adott esetben vidéken
  • Részvétel toborzás-kiválasztási projektekben
  • Aktív részvétel üzleti tárgyalásokon, ügyféltalálkozókon
  • Ajánlatok elkészítése
  • Statisztikák, riportok készítése

Amit kérünk:

  • Minimum 2 év tapasztalat fizikai és szellemi toborzás területén
  • Oktatások szervezése és lebonyolítása
  • Kiváló kommunikációs készség, kapcsolatmenedzselési képesség
  • Jártasság jelöltekkel/ügyfelekkel való kommunikációban
  • Motivált, csapatjátékos hozzáállás
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély és gyakorlat, utazási hajlandóság

Előnyt jelenthet:

  • Humánerőforrás menedzsment területén szerzett felsőfokú végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés, továbbképzés
  • Karrier lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkába járási támogatás
  • Családias légkör
  • Gyors kiválasztási folyamat

Jelentkezzen most!

A valid email address is required.

Tisztelt Pályázó! Amennyiben a megadott munkakör betöltéséhez a kiválasztási folyamat során személyes meghallgatásra is sor kerül, fel fogjuk venni Önnel a kapcsolatot a jelentkezésében megadott elérhetőségeinek valamelyikén. Ellenkező esetben az adatvédelmi törvény szerint jelentkezését adatbázisunkban 3 évig megőrizzük, de kérésére bármikor töröljük! Köszönjük, hogy jelentkezésével hozzájárul pályázatunk sikeréhez! Üdvözlettel: Vis Verum Kft.